دختر آبی | تک تک ما مقصریم!

فاجعه ای که روز عاشورا تکمیل شد و جان انسان بی گناهی آن هم در اوج جوانی سوخت شد. در روز تاسوعا و عاشورای حسینی باید این خبر کام همه را تلخ کند. در روز پیروزی تیم ملی برابر هنگ کنک و شروع رفتن دوباره به جام جهانی . اما حسین مگر چه گفته بود؟؟ مگر قرار نبود آزاده باشید؟؟؟ با اشک های پدر و مادر این دختر چه می کنید؟؟؟ آن مامور بازداشت این دختر در ورزشگاه چگونه شب ها می خوابد ؟؟؟ آن قاضی الان کجاست؟؟؟ چگونه جان یک جوان را هدر میدهید؟؟ شما چگونه انسانی هستید؟؟؟ حتما به عزای امام حسین هم می روید و برای رقیه و زهرا و زینب اشک میریزید؟؟؟ بخدا سوگند که شما همان یزید و شمر زمانه اید!! 

مگر چه می شود اگر جای کوچکی به بانوان در ورزشگاه اختصاص دهید؟؟؟ کدام گناه بزرگتر است؟؟؟ دختر آبی آسمانی شد و شما روسیاه! او آن دنیا منتطر شماست. شما قاتلان سنگدل دخترک بی پناه. تک تک شما روزی قصاص خواهید شد. نه قرمز و نه آبی بلکه سیاه.

چه خواستند این زنان ایرانی بجز جایی برای نفس کشیدن؟ لذت حس آزادی و شادی؟؟؟ تا می غم و غصه و دیوار وزندان و حس بد و استرس و مرگ ؟؟؟؟

 

blue_girl
blue_girl

 

شما چگونه خود را نماینده خدا می دانید؟؟؟ به چه حقی جوانان را می کشید و از امام حسین میگویید؟ به والله که اگر امام زمان ظهور کند اول بسراغ شما می آید! شما شمر و یزید و حرمله زمانه خود هستید.

دخترک از همه جا مانده عاشق فوتبال بود . در در و دیوار اتاقش پوسترهای قهرمان های آبی اش. به هر زحمتی بود خود را یکبار بداخل استادیوم رساند . هنوز لحظاتی از حس شادی و هیجان او نگذشته بود که مامور سنگدل که می توانست او را زیرسیبیلی رد کند از راه رسید. هیچ توجهی به التماس های او نکرد  و او را دستگیر و روانه زندان کرد. پرونده تشکیل شد و قاضی از روی شکم سیری 6 ماه زندان برای او برید. دخترک وامانده و حیران از این عدالت دیگر تحمل نداشت. بسراغ بنزین رفت. آرزوهایش بر باد رفت. اشک هایش دیگر آتش وجودش را خاموش نمی کرد. او سوخت و سوخت مانند یک پروانه به دور شمعش که استادیوم بود. چند روز در بستر بیمارستان و امروز در شب عاشورا پر کشید. مطمونا شکایت شما را به امام حسین تشنه لب و جگر سوخته خواهد برد. آن دختر هم اکنون هم بازی رباب و زینب و طفلان حسین است. آنجا خیالش راحت است که دیگر تشنه آزادی نمی ماند. چه خوب که از دستان کینه پر کشید و رفت. براستی که شما این دنیا را همانند یک زندان کرده اید.

براستی که جای عادل فردوسی پور خالی تا ویدیویی برای این فاجعه بسازد و یک ملت را آرام کند. افسوس و صد افسوس.

 

دختر آبی پر کشید و سوخت
دختر آبی پر کشید و سوخت

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

20 + 7 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت