سبد گل با پایه چوبی، تاج گل برای عرض تبریک

سبد گل با پایه چوبی و تاج گل تبریک را می توان برای مراسم شاد و عروسی ها استفاده کرد. سبد گل با پایه چوبی را می توان برای مراسم، تولد، مهمانی های موفقیت تحصیلی و ورزشی استفاده کرد. با خرید تاج گل و گل تبریک در کنار سبد گل می توانید به مخاطب خود، احساسات خود را نشان دهید.

سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم عروسی
سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم عروسی

طرح های متنوع سبد گل با پایه چوبی

شما می توانید سبد گل با پایه چوبی را که در طرح های مختلف و متنوعی طراحی شده را از فروشگاه آنلاین با قیمت مناسب خریداری کنید.

سبد گل و تاج گل تبریک گل رز و اکالیپتوس طرح عالی بوده و موجب سرزندگی و نشاط در خانه یا هر محلی می شود که در آن قرار دارد. در سبد گل می توانید از گل های بهاری یا تابستان هم استفاده کنید. می توانید تاج گل تبریک را به در یا دیوار زده و محل را شاداب و بانشاط کنید. 

سبد گل مناسب مراسم شاد و عروسی ها

سبد گل با گل های بهاری و گل رز قرمز، صورتی و سفید و برگ های اکالیپتوس، هدیه مناسب عروسی و کلیه مراسم شاد است. چوب پایه چوبی از محکم ساخته شده و تاج گل تبریک دست ساز ساخته شده و مطابق با سلایق مختلف مشتریان طراحی و ساخته می شود.

سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم خواستگاری
سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم خواستگاری

موارد کاربرد سبد گل با پایه چوبی

 • دکوراسیون داخلی

. این چنین محصولی مناسب قرار دادن در بخش های مختلف منزل یا محل کار بوده و باعث شادابی و نشاط در محل خواهد شد. تاج گل تبریک، محل را شاداب و با نشاط و جذاب تر نشان می دهد.

 • دکوراسیون خارجی

می توانید سبد گل با پایه چوبی را در خارج از محیط بسته نیز استفاده کنید. در این نوع کاربری می توان از محصول در سالن کنفرانس، حیاط یا سالن برگزاری محل جشن استفاده کرد. باز هم در این نوع کاربری می توان تاج گل تبریک را به در، دیوار محل نصب کرد.

سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم موفقیت های تحصیلی
سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم موفقیت های تحصیلی

سبد گل با پایه چوبی و گل رز ابریشم مصنوعی

در هر تاج گل تبریک 8 گل رز قرار داده شده و گلبرگ ها طبیعی بوده و متراکم آراسته شده اند.

سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم موفقیت های ورزشی
سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم موفقیت های ورزشی

در صورتی که دوست داشته باشید تا مخاطب از محصول شما به مدت زمان طولانی استفاده کند می توانید از سبدهایی با پایه چوبی به همراه گل های مصنوعی استفاده کنید.

سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم عقد و عروسی
سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم عقد و عروسی

تاج گل زیبا

تاج مصنوعی با گل های رز بزرگ ابریشمی، گل های سفید کوچک، برگ های اکالیپتوس، برخی گیاهان سبز، زیبا درست شده است.

تاج گل تبریک در اندازه ها و با گلهایی به رنگ های متفاوت طراحی شده و ارسال می شوند که هر کدام معنای خاصی داشته و گل های میخک، استرزیا و ژربرا مناسب مراسم عروسی، عقد، نامزدی بوده و همچنین این گل ها نیز خوشبو هستند.

ماندگاری گل در انتخاب سبد گل با پایه چوبی نقش بسزایی دارد و به همین دلیل لازم است که در زمان خرید به این نکات توجه داشته باشید.

سبد گل با پایه چوبی و تاج گل، لازم و ملزوم مراسم عروسی
سبد گل با پایه چوبی و تاج گل، لازم و ملزوم مراسم عروسی

سبد گل با پایه چوبی طبیعی

پایه های چوب طبیعی یکی از زیباترین محصولات بوده و در ضمن تا مدت زمان معینی، بوی چوب طبیعی در صورتی که به تازگی بریده شده باشد، احساس خواهد شد.

پایه های چوب طبیعی محکم مانند چوب گردو، بامبو می تواند تا مدت زمان زیادی باقی مانده و قابل استفاده باشند. چوب بامبو از محکم ترین درختانی است که در کشورهای جنوب شرقی آسیا  رشد می کند.

سبد گل با پایه چوبی با گل های لاله
سبد گل با پایه چوبی با گل های لاله

سبد گل با پایه چوبی با رنگ های رنگین کمانی

این محصول از چوب طبیعی و با رنگ های رنگین کمانی ساخته شده و با گل های طبیعی و تزئینات گچی ساخته شده و برای استفاده در مراسم شاد و عروسی ها مناسب است. برای کاربری های داخلی و خارجی مناسب است. تاج گل تبریک، به سیمی مجهز بوده که می توان آن را از دیوار یا در آویزان کرد.

سبد گل با پایه چوبی با ترکیب انواع رنگ ها
سبد گل با پایه چوبی با ترکیب انواع رنگ ها

رنگ های رنگین کمانی باعث جذابیت محصول شده و محصولات در هر دوره بروز رسانی شده و با طرح های جدیدی به بازار عرضه می شوند.

محصولات با طرح های جدید موجب خواهد شد تا مشتریان و خریداران بتوانند از طرح های جدیدی استفاده کنند.

طرح هایی رنگین کمانی نسبت به سبد گل با پایه چوبی تک رنگی جذابیت های خاصی دارند و مشتریان و خریداران می توانند برای محصولات بعدی، طرح های خود را با مسئول روابط عمومی در میان گذاشته و آن ها را ارسال کنند.

سبد گل با پایه چوبی با ترکیب رنگ های شاد
سبد گل با پایه چوبی با ترکیب رنگ های شاد

سبد گل با پایه چوبی مناسب فصول مختلف

سبد گل را مناسب فصول مختلف ساخته شده است. با سبد حصیری می توان تاج گل تبریک را آرایش کرد. این محصول به گونه ای طراحی و تهیه می شود که مشتریان و خریداران بتوانند از آن در سراسر سال استفاده کنند.

سبد گل با پایه چوبی به گونه ای طراحی می شود که نسبت به گرما، سرما و رطوبت مقاوم باشد. محصول از هر جهت به گونه ای طراحی می شود که بی نقص بوده و براساس سلایق مختلف مشتریان و خریداران طراحی و عرضه می شود.

بهرحال خریداران و مشتریان، سبد گل با پایه چوبی را در فصول مختلف خریداری می کنند و به همین دلیل لازم است که متناسب با آب و هوای فصول مختلف، طراحی و عرضه شود.

سبد گل با پایه چوبی و تاج گل، ترکیب عالی برای اظهار شادباش
سبد گل با پایه چوبی و تاج گل، ترکیب عالی برای اظهار شادباش

خلاقیت، هسته اصلی طراحی محصول

خلاقیت در کارهای گرافیکی و عرضه محصول، مهم است و عرضه کنندگان این چنین محصولاتی لازم است که همیشه از خلاقیت طراحان گرافیک استفاده کنند.

با خلاقیت می توان همیشه سبد گل با پایه چوبی جدیدی را طراحی و خلق کرد. محصولات مناسب مراسم شاد، خلاقیت را می طلبد بنابراین افرادی با خلاقیت می توانند در هر دوره محصولات متنوعی را خلق کنند که تا به امروز وجود نداشته است.

محصولات گل تبریک را می توان سفارشی تهیه کرد. مشتریان می توانند مشخصات محصول را به بخش طراحی ارائه کند. البته مبلغ این چنین سفارشاتی بالا خواهد بود.

سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم بعد از خواستگاری و جواب مثبت عروس
سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم بعد از خواستگاری و جواب مثبت عروس

ابزارهای لازم سبد گل با پایه چوبی

 • سبد تخت و مسطح
 • برگ های مصنوعی
 • شاخه توت
 • ساقه های خم شونده
 • برگ واقعی
 • فوم گل
 • سیم گل
 • چراغ های مینیاتوری
 • تایمر روشن و خاموش
 • نشانه پاییز
 • تخته سیاه

سبد گل با پایه چوبی با گل آفتابگردان و خوشه های توت

محصول با گل آفتابگردان و خوشه های توت طراحی شده که برای مراسم مختلف شاد مناسب است و برای تبریک به مخاطب مناسب است.

برخی محصولات با چوب درخت بامبو طراحی شده و با گل های آفتابگردان و ادریس و خوشه های نارنجی رنگ آراسته شده و فضای محل را شاداب و با نشاط نشان می دهد.

گل های آفتابگردان و خوشه های توت یکی از گیاهان خوش رنگی بوده که سبد گل با پایه چوبی را زیبا و جذاب نشان می دهد.

سبد گل با پایه چوبی با گل های با رنگ های شاد
سبد گل با پایه چوبی با گل های با رنگ های شاد

ویژگی های محصول

 • طراحی های محلی سبد گل با پایه چوبی باعث جذابیت محصول شده و محل را جذاب و زیبا نشان می دهد.
 • می توان تاج گل تبریک را روی هر سطحی قرار داد. برای استقبال از دوستان یا ورزشکارانی که از مسابقات ملی، بین المللی بازگشته اند مناسب است.
 • این محصول از چوب MDF ساخته شده و ضد آب و آفتاب بوده و برای دکوراسیون خارجی مناسب است. این محصول با گل های قرمز، قهوه ای و زرد مناسب استفاده در فضاهای داخلی است و چوب مصنوعی ساخته شده است.
سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم استقبال از عروس و داماد
سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم استقبال از عروس و داماد

طرح های متنوع تاج گل تبریک

تاج گل تبریک می تواند در اندازه یک تا سه طبقه طراحی شده و به دست مشتری برسد. گل های سبد گل با پایه چوبی ترکیبی از گل های قرمز، سفید، زرد و صورتی انتخاب می شود.

تنوع گل های به کار رفته و تفاوت های اندازه های گل ها، عوامل جذابیت محصول بوده و بخاطر متنوع بودن محصول، قیمت آن هم متفاوت خواهد بود.

تاج سبد گل با پایه چوبی گل تبریک در طرح های مختلف و متنوعی طراحی و تولید می شود. در هر بار طراحی، از طراحان گرافیکی و گل آرایی استفاده می شود تا طرح های متنوعی ایجاد شود.

سبد گل با پایه چوبی با تاج گل، مناسب سردر تالار عروسی
سبد گل با پایه چوبی با تاج گل، مناسب سردر تالار عروسی

اهمیت محصول

محصول مناسب مراسم عروسی، افتتاحیه های کسب و کار، نمایشگاه ها، ترفیع های شغلی، همایش ، سمینارها و کنفرانس های ملی و بین المللی، مسابقات ورزشی، مسابقات علمی است.

تاج گل سبد گل با پایه چوبی به ارتفاع 2 متر و عرض 145 سانتی متر ساخته شده و با گلهای آلسترومریا صورتی 10 شاخه، آنتریوم زرشکی 7 شاخه، آنتریوم سفید 15 شاخه و لیلیوم اورینتال 10 گل آراسته شده و همگی روی پایه چوبی قرار گرفته و با برگ های زینتی طراحی و ساخته می شود.

افراد می توانند با این محصول و تاج گل تبریک احساسات خود را نسبت به هم بیان کنند. گل ها، ابتدایی ترین ابزار برای بیان احساسات هستند و هر چقدر که محصول مناسبی را انتخاب کنید به همان اندازه می توانید احساسات خود را به مخاطب خود منتقل کنید.

سبد گل با پایه چوبی و تاج گل با رنگ های شاد
سبد گل با پایه چوبی و تاج گل با رنگ های شاد

بسیاری از افراد به رنگ های شاد جذب می شوند و حال طراحی محصولات در چند تناژ مختلف رنگی می تواند در جذب مشتریان و خریداران جدید موثر خواهد بود.   

طراحی سبد گل با پایه چوبی با انواع مختلف چوب درختان مختلف می تواند باعث تنوع محصول شده و این مورد در جذب مشتریان نقش بسزایی دارد.

تفاوت ها

با آگاهی به تفاوت های هر یک از این محصولات می توانید از هر یک متناسب با موقعیت در پیش رو استفاده کنید.

 • سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم افتتاحیه، عروسی، یا هر نوع مراسم شاد دیگر بوده و این محصول در این مراسم نسبت به سایر محصولات بیشتر جلب توجه خواهد کرد. اندازه تاج گل در تعیین قیمت آن نقش مهمی دارد.
 • در صورتی که شما بعد از گذشت چند روز از مراسم، دسته گلی را به مخاطب خود ارسال کنید. در این مواقع می توانید باکس گل تبریک یا سبد گل را ارسال کنید.
 • سبد گل و باکس گل تبریک مناسب فضای محدود بوده و متداول ترین کاربرد این محصولات روی میز است. در صورتی که گل ها مصنوعی باشند می توان تا بلندمدت از آن ها استفاده کرد. گل های طبیعی عمر کوتاهی دارند و بعد از پژمرده شدن آن ها، محصول به ناچار دور انداخته خواهد شد.
سبد گل با پایه چوبی و تاج گل با طراحی عالی گل ها
سبد گل با پایه چوبی و تاج گل با طراحی عالی گل ها

عوامل انتخاب اندازه گل تبریک

انتخاب محصول به نظر و تمایل شما بستگی دارد ولی در این میان عوامل زیادی نیز دخالت دارند.

 • اندازه متوسط تا بزرگ گل تبریک مناسب ارسال سالن های عروسی، مراسم افتتاحیه و نمایشگاه است تا خیلی راحت جلب توجه کند.
 • سبد گل و باکس گل تبریک کوچک مناسب ارسال به منزل یا محل کار دوستان و همکارانی است که به تازگی ابلاغیه ارتقای شغلی را دریافت کرده اند.
 • دسته گل رز مناسب افرادی است که با آن ها خیلی صمیمی بوده و آن ها از احساسات ما را نسبت به خود آگاه هستند.
سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم تبریک به ورزشکاران موفق
سبد گل با پایه چوبی مناسب مراسم تبریک به ورزشکاران موفق

گل های مناسب تاج گل تبریک

از آن جایی که این محصول برای مراسم شاد و عروسی ارسال می شود به همین دلیل در کنار سفید و سبز از گل های سرخابی و زرد استفاده می شود.

تاج گل تبریک و این محصول شیک نشان دهنده احساسات بوده و بنابراین بهتر است که با دقت هر چه تمام، محصول را انتخاب کرد.

 • گل نرگس

گل نرگس نشانگر سرزندگی و آغاز بهار بوده و این گل نشانگر احساسات راستگویی و بخشندگی است. گل نرگس طلایی رنگ می تواند زینت بخش محصول بوده و احساسات پاک شما را به مخاطب منتقل کند.

سبد گل با پایه چوبی و تاج گل با طراحی منحصر به فرد
سبد گل با پایه چوبی و تاج گل با طراحی منحصر به فرد
 • گل رز

از گل رز در مناسبت ها و مراسم ها به فراوانی استفاده می شود. گل رز با رنگ های قرمز، صورتی، زرد و سفید برای استفاده در تاج گل و این محصول مناسب است.

این محصول با این گل برای مراسم افتتاحیه، نمایشگاه، موفقیت های تحصیلی و ورزشی، تولد، عروسی کاملا مناسب است. هر رز با رنگ خاص نشانگر احساسات خاصی است.

 • گل لاله

109 گونه گل لاله در سراسر جهان وجود دارد و هر یک نشان دهنده احساسات خاصی است. گل لاله در رنگ های بنفش، صورتی، زرد، نارنجی و قرمز وجود دارد. این گل برای مراسم ازدواج، عقد، نامزدی مناسب است.

سبد گل با پایه چوبی و تاج گل با ترکیب گل های سفید و قرمز
سبد گل با پایه چوبی و تاج گل با ترکیب گل های سفید و قرمز
 • گل گلایل

گل گلایل نسبت به سایرین بلند بوده و ترکیب آن با سایرین، تاج گل تبریک را زیبا نشان می دهد. گل گلایل در رنگ های سبز، نارنجی، بنفش، زرد، بنفش، صورتی و سفید وجود دارد. تاج گل تبریک با این گل مناسب همایش ها و مراسم افتتاحیه است.

300 گونه از آن در سراسر جهان وجود دارد و تزئین محصول با این گل، محصول را جذاب نشان خواهد داد و متناسب با سفارش مشتری می توان تعداد این المان را افزایش داد تا بر جذابیت محصول افزوده شود.

 • گل داوودی

گل داوودی نشانگر رفاقت و همراهی بوده و در رنگ های صورتی، سفید، زرد و قرمز وجود دارد. تاج گل تبریک با این گل، آن را رسمی نشان داده و محصول آراسته شده با این المان مناسب مراسم رسمی است.

 • گل کوکب

گل کوکب، گل ملی کشور مکزیک بوده و در بیش از 30 گونه آن در سراسر جهان به رنگ های سفید، برنز، قرمز و بنفش وجود دارد. تاج گل تبریک با این گل برای مراسم عروسی، نامزدی و عقد مناسب است.

 • گل سرده

این گل خوشبو بوده و برای مراسم عروسی، همایش، افتتاحیه، تالارها مناسب است. ترکیب این گل با سایر گل های تاج گل تبریک، محصول را خوش رنگ نشان داده و مخاطب از هدیه شما استقبال خواهد کرد.

 • گل ماگنولیا

گل ماگنولیا یکی از زیباترین گل ها به شمار می رود و به دلیل نداشتن گل بسیاری از افراد به آن توجه می کنند. این گل به رنگ های متنوعی بوده و نشانگر احساسات خاصی بوده و تاج گل تبریک دارای این گل برای مراسم تولد مناسب است.

این گل را خیلی از کدبانوها دوست دارند و برای تزئین محصول یکی از بهترین عناصری است که می توان از آن در محصول استفاده کرد. گرما دوست بوده و به همین لازم است که در فصل زمستان از آن به دقت مراقبت کرد.

 • گل زنبق

این گل نشانگر مفاهیم زیادی بوده و نشانگر دوستی، ایمان، خرد و امید  بوده و از این گل در تاج گل تبریک در مناسبت های موفقیت های کاری، تحصیلی و ازدواج استفاده می شود.

این گل یکی از زیباترین المان هایی است که در این محصول از آن استفاده می شود و گاهی اوقات بنا به درخواست مشتریان از این المان می توان به تعداد بیشتر استفاده کرد.

اندازه

از آن جایی که این محصول برای مراسم شاد و عروسی ارسال می شود بنابراین لازم است که محصول در اندازه متوسط تا بزرگ طراحی و تهیه شده و متناسب با مراسم از گل های شاد به تعداد زیاد استفاده شود.

توجه کنید که این محصول در مقایسه با سبد و باکس گل، رسمی بوده و برای مراسم افتتاحیه، نمایشگاه ها مناسب است. به بزرگ و ابهت خصوص محصول سه طبقه در مقایسه با یک طبقه بیشتر جلب توجه می کند. این چنین محصولی برای مراسم عروسی، عقد، نامزدی مناسب است.

گل آرایی محصول می تواند یک طبقه یا دو یا سه طبقه باشد که بنا به سفارش مشتری طراحی شده و ارسال می شود که متناسب با تعداد مهمانان دعوت شده می توان اهمیت مراسم را متوجه شد.

نحوه خرید

برای خرید محصول کافی است که بعد از مشاهده کلیه مشخصات و ویژگی های محصول، با کلیک روی خرید، وارد سبد خریده شما و بعد از پرداخت مبلغ آن، می توانید آن را خریداری کنید.

بعد از خرید محصول در آدرس که در فاکتور الکترونیکی مشخص شده تحویل داده خواهد شد. حتی می توانید نفر گیرنده را نیز مشخص کنید تا همان شخص مربوطه کالا را دریافت کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

13 − 7 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت