راه حلی ساده برای مشکلات مالیاتی شما؛ دکتر تکس!

دکتر تکس

راه حلی ساده برای مشکلات مالیاتی شما؛ دکتر تکس!

به عنوان مدیر عامل یک شرکت احتمالا دغدغه های زیادی وجود داشته باشد که با آن مواجه باشید! به عنوان یک صاحب کسب و کار یا یک فرد عادی که شغلی معمولی دارد نیز، همینطور! به هر حال دغدغه های مختلفی برای هر کسی در کارش وجود دارد و فرد نیز بنا به نیاز و لزوم، به آن پاسخی میدهد. اما برخی مشکلات و دغدغه ها وجود دارند که کمی تخصصی تر هستند و نیاز به دانش بیشتری دارند. اگر دانش کافی نداشته باشید، میتوانید یک فاجعه مالی برای خودتان به جا بگذارید و کلی ضرر کنید. یکی از این مشکلات، مسائل اموزش مالیات است. شما برای حل مسائل و مشکلات مالیاتی خود چه میکنید؟ نادیده شان میگیرید؟ هر مالیاتی برایتان تعیین کنند، میپردازید؟ اگر اعتراض داشته باشید چطور؟ برای حل کردن دقیق و درست این مسائل، راه حلی وجود دارد. راه حلی به نام دکتر تکس.

خدمات دکتر تکس

به گزارش روابط عمومی دکتر تکس، 6 دپارتمان در آن طراحی شده که شما بسته به خدماتی که نیاز دارید میتوانید سراغ دپارتمان مربوطه بروید و از خدمات آن بهره ببرید.

  • دپارتمان مالیاتی: در اینجا شما میتوانید از خدمات مشاوره مالیاتی حضوری، مشاوره مالیاتی تلفنی و مشاوره مالیاتی آنلاین بهره ببرید. از ویژگی های استفاده از خدمات این دپارتمان میتوان به بررسی دقیق پرونده شما، پشتیبانی 24 ساعته، وکالت مالیاتی تضمینی، جلوگیری از ضایع شدن حقوق شما و همچنین ارائه قیمت رقابتی اشاره کرد.
  • دپارتمان مالی: اینجا نیز مشابه مورد قبل، امکان بهره بردن از خدمات مشاوره مالی حضوری، آنلاین و تلفنی برای شما وجود دارد. از ویژگی های این دپارتمان میتوان به برنامه ریزی برای انجام پرداختی هایتان، افزایش دارایی های شما به شکلی کاملا سودده، طراحی استراتژی سودآور مالی، محافظت از درآمد شما، تضمین آینده تجاری شما و همچنین ساخت سبد سرمایه گذاری قوی برایتان اشاره کرد.
  • دپارتمان حسابرسی مالی: اینجا برای شما دفاتر و اسناد لازم را پیش از حسابرسی برایتان آماده میکنیم. بندهای حسابرسی شما را رفع میکنیم و برای حسابرس، گزارشی پیمانکاری، تولیدی و … طراحی و آماده میکنیم. صورت های مالی سازمان شما را به شرط دریافت گزارش مقبول آماده میکنیم. به طور کلی این دپارتمان تمام نیازهایتان را در ارتباط با گزارش حسابرسی مرتفع خواهد کرد.
  • دپارتمان حسابرسی تامین اجتماعی: این دپارتمان طراحی شده تا در هیئت های حل اختلاف تامین اجتماعی کنارتان باشد. هزینه های تامین اجتماعی بیشتر اوقات غیرقابل جبران است. در چنین شرایطی دکتر تکس کنارتان خواهد بود تا این ارقام را به حداقل برساند. پیش از این که حسابرسان تامین اجتماعی سراغ اسناد و مدارک شما بیایند، کارشناسان دکتر تکس نگاهی به آنها می اندازند و ایرادات موجود را یادآوری میکنند. حسابرسی تامین اجتماعی شامل حال شرکت های تولیدی، شرکت هایی با بیش از 50 نفر کارمند و شرکت های پیمانکاری میشود.
  • دپارتمان تامین مالی: دکتر تکس در این دپارتمان به شما کمک میکند تا به راحتی منابع مالی مورد نیاز خود را به دست بیاورید. تسهیلات مالی داخلی، یوزانس، اعتبارات اسنادی و طرح توجیهی به زبان فارسی و انگلیسی.
  •  

چطور سراغ دکتر تکس بروید؟

اگر این سوال برایتان پیش آمده که چطور باید سراغ دکتر تکس بروید تا از خدمات آنها بهره مند شوید باید بگوییم که اولین مرحله برای شروع کار، این است که با دکتر تکس تماس بگیرید. برای ارتباط با دکتر تکس، مشاوره تلفنی بهترین گزینه برای شروع است. مرحله بعدی، از طرف دکتر تکس انجام میشود. به این صورت که کارشناسان دکتر تکس برای بررسی اولیه مدارک و آشنا شدن با کسب و کارتان، ملاقاتی حضوری تنظیم میکنند. بعد از آن میرسیم به مرحله مهم و نهایی که درست بلافاصله بعد از مشخص شدن نیازهای شما انجام میشود. مرحله عقد قرارداد بین شما و دکتر تکس برای انجام امورتان.

هرکسی به یک پزشک مالیاتی نیاز دارد!

مشکلات مالیاتی مدیر در ظاهر و در ابتدای کسب و کارتان شاید ساده به نظر برسند و اینطور فکر کنید که به سادگی از پس آنها برخواهید آمد اما هرچه بگذرد و کسب و کارتان بزرگتر شود و توسعه یابد، متوجه خواهید شد که اوضاع به آن سادگی که فکر میکردید، نیست. مسائل مالیاتی اصلا به سادگی آن چه تصور میکنید نیستند و یک اشتباه میتواند ضرر و زیان مالی بسیار زیادی برایتان به ارمغان بیاورد. پیشنهاد میکنیم پیش از این که به چنین مرحله ای برسید، یک پزشک مالیاتی برای خودتان دست و پا کنید. یک پزشک مالیاتی متخصص در این امور؛ دکتر تکس!

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

شش + 9 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت