جایگاه تکنولوژی های تعاملی و کیوسک لمسی در آینده

جایگاه تکنولوژی های تعاملی و کیوسک لمسی در آینده

فاصله اجتماعی ، کلمه ای آشنا که در دوران پاندمی کرونا برای همه ما آشناست!! چه بخواهیم و چه نخواهیم همگی ما به گونه ای این موضوع را در زندگی خود رعایت کردیم و با تغییر روش زندگی خود آن را در زندگی روزمره خود جا دادیم.

بکارگیری یکسری از تکنولوژی ها در دنیای امروز الزامی است ، استند لمسی یکی از آن وسایلی است که برای یک مرکز درمانی یا بیمارستانی جهت نظم دهی در پذیرش بیمار در سیستم نوبت دهی صرفا یک دستگاه لوکس و یا تزیینی محسوب نمیشود و استفاده از آن الزامی است، از این رو دیدن و کار کردن با یک دستگاه نوبت دهی در یک مرکز درمانی برای ما یک امر معمول به حساب می آید.

قیمت این محصولات چقدر است؟

در سال های گذشته قیمت کیوسک لمسی به دلیل وارداتی بودن آن ها بسیار گران قیمت بودند، با افزایش نرخ ارز این موضوع برای مراکزی که قصد خرید این محصولات را داشتند خود را پررنگ تر از پیش نشان داد به طوری که این دستگاه ها و تکنولوژی را بیشتر در مراکز دولتی مشاهده میکردیم، اما شرکت فنی مهندسی دیتک سیستم با بکار گیری تیم مجربی از مهندسین جوان و بومی سازی میز لمسی و تکنولوژي آن موفق به تولید آن در کشور شدند و امروزه طیف وسیعی از استند تاچ و لمسی را با قیمت مناسب در داخل کشور تولید میکنند و این موضوع باعث شده این محصولات با قیمت های بسیار مناسب و رقابتی به دست مصرف کننده برسد، با این حال اگر شما این دستگاه را برای یک دوره کوتاه مدت مانند برگزاری یک نمایش و یا سمینار در نظر دارید شرکا دیتک راهکار مناسبی را برای شما فراهم کرده است.

اجاره استند لمسی و کیوسک لمسی

اجاره استند لمسی برای یک دوره نمایشگاهی شاید کار مقرون به صرفه ای باشد؛ از این رو شرکت دیتک سیستم این شرایط را فراهم کرده است که شما عزیزان میتوانید با تماس با شرکت دیتک سیستم هر دستگاهی که مد نظر دارید برای تعداد روزهای مشخص اجاره نمایید و کارشناسان این شرکت با حمل و نصب دستگاه در محل مورد نظر شما مخاطبین شما را شگفت زده سازند، اجاره کیوسک لمسی  و میز لمسی از دیگر خدمات این شرکت میباشد تا تمامی نیاز بازار را برطرف نماید شما میتوانید با یک تماس دستگاه مد نظر خود را جهت اجاره رزرو نمایید.

کیوسک لمسی کاربردهای بسیار زیادی دارد و در مکان های مختلفی از جمله درمانگاه ها، فروشگاه ها، رستوران ها، داروخانه ها، بانک ها و … مورد استفاده قرار می گیرد و خدماتی نظیر معرفی محصولات، راهنمای طبقات، نوبت دهی، فروش و ثبت سفارش، تبلیغات و … را ارائه می نماید. بدین ترتیب با استفاده از کیوسک لمسی و استند لمسی می توان مشتریان را از قیمت ها، تخفیفات و سایر اطلاعاتی که نیاز است باخبر کرد و با پخش انواع عکس، فیلم و اسلاید تاثیر بسیاری بر مخاطب گذاشت. برای مثال در هتل ها و مراکز گردشگری از استند لمسی جهت ارائه اطلاعات برای راهنمایی مخاطبان و گردشگران استفاده می شود. و یا در بانک ها و مراکز اقتصادی مانند بورس استندهای لمسی کاربرد بسیاری داشته و به عنوان یک خدمات ویژه (VIP) مورد استفاده ی مشتریان بانک قرار می گیرد. در آتلیه ها و سالن ها و مراکز زیبایی نیز استند لمسی به عنوان بهترین ابزار جهت معرفی خدمات و نمونه کارها مورد استفاده قرار می گیرد و بدین ترتیب این مراکز را از وجود آلبوم دیجیتال بی نیاز می کند. هم چنین در مجتمع های تجاری و مال ها استفاده از استند لمسی و کیوسک لمسی رواج بسیاری پیدا کرده است زیرا استفاده از آن ها سبب رونق بسیاری در این مراکز می شود لذا استفاده از این تکنولوژی مدرن جهت تبلیغات واحدهای تجاری و یا ارائه اطلاعات بیشتر به مراجعه کنندگان بسیار اهمیت داشته و ارائه ی آن ها با استفاده از استند و کیوسک لمسی راحت شده است. در مراکز فرهنگی مانند سینماها، سالن های تئاتر، مراکز کنسرت و … نیز از استند لمسی جهت ارائه خدماتی از قبیل فروش آنلاین بلیط، نمایش تیزر فیلم ها، ساعت آغاز و پایان برنامه ها و … استفاده می شود. قابل ذکر است که استفاده از استند و کیوسک لمسی در فرودگاه ها و ترمینال های مسافربری نیز کاربرد بسیاری دارد  و مسافران می توانند به اطلاعات پرواز و یا زمانبندی حرکت اتوبوس ها، قطارها، خرید بلیط و همچنین اطلاعاتی از قبیل مکان های گردشگری ها شهر، وضعیت آب و هوایی و … دسترسی یابند.

از آنجایی که طراحی استند لمسی و کیوسک لمسی بسیار مدرن و شیک می باشد لذا استفاده از آن ها می تواند تاثیر بسیار خوب و مثبتی را در دکوراسیون مکان های مختلف و به دنبال آن در ذهن مخاطبان ایجاد نماید. قابل ذکر است که جنس کیوسک تاچ (لمسی) و استند تاچ انواع مختلفی دارد که می توان با توجه به دکوراسیون مکان و کاربرد آن انتخاب شود و بنابراین زیبایی بیشتری را در دکوراسیون مکان مورد نظر از قبیل فروشگاه، رستوران، هتل، آرایشگاه و … ایجاد نمود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

3 × 5 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت