پژو (Peugeot)

پژو (Peugeot)

برند فرانسوی پژو یکی از مطرح ترین برندهای فرانسه در ایران است . البته خودروهای از رده خارج شده و قدیمی آن در ایران به عنوان خودروی روز به فروش می‌رسند, مانند ۲۰۶ و ۴۰۵ و غیره و البته همین خودروها در خود فرانسه کلی آپشن باحال دارند که در ایران همه آنها حذف شده اند و یک جعبه آهنین رونده به شما واگذار می شود!

 پژو دارای خودرو های بسیار زیبا و لوکس و لاکچری است که ما هرگز آنها را ندیده ایم! لوکس ترین خودروی پژو در ایران پژو ۲۰۰۸ است که یک نیمه شاسی بلند لوکس از سال ۲۰۰۸ است که تازه به ایران رسیده و با کلی افتخار به فروش می رسد!

متاسفانه دولت عامل اصلی گران شدن خودرو های خارجی در ایران است و هر خودروی خارجی ۴ یا ۵ برابر قیمت واقعی در ایران به فروش می رسد و قیمت دلار هم روز به روز گران تر می شود؛ بنابراین یک خودرو به ریال چندین برابر گرانتر از قیمت واقعی اش است و همینطور گران و گران تر می شوند و سودش بیشتر به جیب دولت و دلالان می‌رود و سوبسیدهای زیادی می گیرد. مدتی هم است که کلاً و اصلاً واردات خودرو را ممنوع کرده و البته این هم اشتباه است و باید انقدر خودرو داخل کشور شود که دیگر خریداری برای آن پیدا نشود و خودروها روی دست واردکنندگان و دلال‌ها باد کند و به ناچار قیمت پایین بیاید و دیگر کسی به عنوان سرمایه به خودرو نگاه نکنند.

یک باک بنزین ۲۰۶ چند کیلومتر راه می رود؟

 

 

 

 
 

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت