سایپا (Saipa)

سایپا (Saipa)

سایپا دومین خودروساز بزرگ ایران است که خیلی کمتر از ایران خودرو جوابگوی اعتراضات و انتقادات مخاطبان خود است و به راحتی از زه بغل پراید هم می زنند و یک خودروی مجهول الهویه بی کیفیت کاغذی را تحویل شما می دهند و مدیران آن را اصلاً کسی نمی شناسد و ندیده است و اصلاً جوابگو نیستند!

پراید با دادن میلیون ها کشته, حتی بیشتر از جنگ های جهانی و جنگ ایران و عراق قاتل ایرانیان است و در تصادف ها همانند یک کارتون مقوایی می‌شود و در نیم متر مربع جمع می‌شود و دیگر شما راننده را پیدا نمی کنید!

تصاویر بسیاری هست از له شدن کامل پراید با سرعت حتی ۸۰ کیلومتر در ساعت که سر و ته این خودرو یکی شده و همانند یک قوطی پلاستیکی که زیر پا له می کنید, همه چی آن یکی می شود!

جالب است که مدیران آن می گویند این خودرو بسیار خوب است و مناسب ایرانیان البته مرگ آنها و کوچکترین آپشن آن را نیز بر داشته اند و امروز به ذهن و کم مانده بود و فرمان آن را نیز بردارند یا آن را جزو آپشن ها حساب کنند و هزینه اضافی بگیرند.

متاسفانه همین آشغال ای که می بینید ۱۰۰ میلیون قیمت دارد و انقدر مردم ایران ناتوان در تحریم خودروساز های خود هستند باز شدن همین لگن مساوی است با پر شدن ظرفیت در کمتر از چند دقیقه.

البته همه اینها کار دلال هاست و مردم سهم کمی در این بلبشو دارند و ما نمی دانیم این پول ها صرف چه می شود یا مستقیم به جیب چند مدیر می‌رود یا اختلاس می شود وگرنه با این پول می توان کل مجموعه بی ام و را خرید و فروخت پس حتماً می توانستند یک موتور خوب یک خودرو با کیفیت تا الان تولید کنند و تنها دلیلی که این کار را نکرده اند این بوده که نخواسته اند و نمی خواهند به راستی که اینها ظالم ترین مدیران و قدرتمند آن هستند و دشمن اصلی کشور ایران همین مدیران هستند.

مدیران بی لیاقت و بدون سواد و تنها به فکر پول فرستادن برای فرزندان خود در آمریکا

بدبختی اینجاست که جیبه آنها پر نمی‌شود و رقم ها به بالای ۱۰۰۰ میلیارد رسیده یک ریال برای تحقیق و توسعه و ساخت خودرو با کیفیت نمی‌ماند و انقدر دزدی میکنند و مردم را میکشند و ذره ای از عذاب وجدان ندارند و به تنها چیزی که اعتقاد ندارند معاد و دنیای دیگری برای بازپس دادن حساب است.

 خدا در قرآن فرموده که وای بر کم فروشند و مدیران سایپا و ایران خودرو بدترین کم فروشان هستند و جایشان در بدترین جای جهنم است اگر به آن اعتقاد داشته باشند.

 اگر این کاری که آنها می‌کنند کم فروشی نیست پس نامش چه است برداشتن زه پراید نامش چه است دیگر از این واضح تر می خواهید این کار را انجام دهند به راستی که خدا این آیه و این سوره را برای مدیران این دو شرکت نازل فرموده و بس

در کنار آنها دلال‌ها به خون مردم را در شیشه کرده اند و دولت و نیروهای نظامی هم هیچگونه توانی برای مقابله با آنها ندارند و ۴۰ سال است که اوضاع همین است و ۴۰ سال دیگر هم راه می خواهد ماند و خون مردم در شیشه و تنها یک جا است که این حساب باز پس گرفته می شود و آن هم روز قیامت است و این روز بسیار دیدنی خواهد بود و همگی منتظر مرگ این مدیران و از عذاب الهی برای آنان هستیم.

کجا قیمت خودروی پراید بیشتر سرچ می شود؟

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت