ب ام و BMW

ب ام و

بی ام دابلیو BMW همیشه جزو لوکس ترین برندهای خودرو در ایران بوده و هست بی ام و به همراه رقیب دیرین خود یعنی بنز دو برند مطرح و لاکچری خودرو آلمانی در کشور ما بوده اند و همیشه ایرانی ها آرزوی داشتن یکی از این دو خودرو را داشته اند.
حتی مدل های قدیمی بی ام و هم همین الان خواهان بسیاری دارد و با سری های جذاب خود و خودروهای بزرگ و کلاسیک خود همیشه قاپ چشمان ایرانی ها را دزدیده است.
 طراحی بی ام و همیشه خاص و شارپ بوده و یک خودروی تو دل برو و دلفریب در تمامی این سالها بوده است.
با ورود به قرن ۲۱ بی ام و رقیب بنز و فولکس واگون در آلمان, طراحی های بسیار خاص و سری ۳ و ۵ و ۷ را بیرون داد و خودروهای سدان پر ابهت و قوی با امکانات بی شمار فنی و امنیت بسیار بالای خودروهایش یکی از آرزوهای هر ایرانی بوده و هست.
بی ام و علاوه بر خودروهای سدان خودروهای شاسی بلند بسیار مطرح و زیبا و البته گران قیمتی را روانه بازار کرد که قیمت های آن در بازارهای ایران به بالاتر از ۱ و ۲ میلیارد تومان رسید.
ایکس تری X3 یکی از خودروهای محبوب و شاسی بلند تقریباً قدیمی بی ام و است که بسیار طراحی جمع و جور و امنیتی دارد پس از آن ایکس فایو یک شاسی بلند بزرگتر و جذاب تر بود و در نهایت ایکس سیکس یک غول بی شاخ و دم و یک هیولا در صنعت خودروسازی است که اصلاً رقیبی ندارد و آنقدر زیبا و قوی است که شما را یاد شیر می اندازد.
ایکس اوج قدرت و طراحی و استانداردها و سرعت است البته یکی از گران‌ترین خودروها در داخل ایران است و هر کسی که آن را دیده عاشق شده و البته کمتر کسی توان خرید آن را دارد.
بی ام و خودروهای سوپر لوکس و نایابی هم دارد که مخصوص کشورهای خارجی است و بیشتر در حوزه کانسپت هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت