ایران خودرو

ایران خودرو

اما ایران خودرو بزرگترین خودروساز ایرانی و یکی از کپی کننده ترین خودروسازان جهان است؛ به این صورت که امتیاز یک خودروی ۴۰ سال پیش فرانسه را می خرد که دیگر در فرانسه تولید نمی‌شود و آن را به عنوان خودروی روز خود بازتولید می‌کند و چیزهای همانند آپشن‌های خوب و حتی زه خودرو را نیز از آن بر می دارند و میگویند خودرو ملی!!

ایران خودرو با پیکان شروع کرد و سمند مهمترین خودروی ساخت خود آنهاست. اما ما نمی دانیم چرا به ماشین هایی همچون ۲۰۶ و ۴۰۵ و پژو پرشیا و ۲۰۷ و غیره که ساخت فرانسه و نه ایرانخودرو هستند می‌گویم خودروی ملی! چون همه اینها یک کپی از خودروساز پژو فرانسه است!

 شاید به سمند و دنا که مدلهای پیشرفته پیکان هستند, بتوان گفت خودروی ملی ولی باز هم انقدر مشتریان از دست این شرکت و خدمات پس از فروش و تا قبل از فروش آن شاکی هستند که باید فکر اساسی به حال آن کرد!

ساخت یک موتور بنزینی با مصرف ۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر دغدغه این شرکت است که تا به حال به آن نرسیده است؛ داشتن سوخت بنزین بی کیفیت یک دغدغه دیگر است که با موتورهای بنزینی ناسازگار این شرکت‌های ایرانی آلودگی بسیار زیادی تولید می کنند.

 در این مقاله ما تمام خودرو های ساخت این کارخانه بزرگ را معرفی می‌کنیم و قیمت حدودی آن در بازار را می گویم و می توانید عکس ها را در این قسمت مشاهده کنید.

ایرانخودرو بارها به احتکار خودرو و زد و بند و خرید های غیر قانونی به دلالها متهم شده است و حتی مدیران آن تحت پیگرد و بازجویی قرار گرفتند. انقدر سود وجود دارد که وقتی یک پیش فروش خودرو آغاز می شود پس از چند دقیقه همه آنها تمام می‌شوند و ظرفیت پر می‌شود و معلوم است که دلال ها به جای مردم این خودروها را ارزان تر می خرند و در بازار آزاد بسیار گران‌تر می‌فروشند و مردم ایران هیچ امیدی به خرید ارزان خودرو ندارند!

آن هم این خودروهای بی کیفیت که کشته های بسیاری را به خاطر عدم ایمنی خود تحویل مردم ایران داده است. باز خودروهای ایران خودرو کمی از شرکت سایپا مقاوم‌تر هستند خودروهای شرکت سایپا همانند پراید و تیبا به مانند مقوا خم می‌شوند و در کوچک ترین تصادف کشته های بسیاری بر جا می گذارند. در یک تصادف محکم سر و ته خودروهای ایرانی جمع میشود و در یک متر مربع متراکم می شود و دیگر نمی توان راننده را پیدا کرد!

اگر در داخل پراید تصادف ناجور کردید سعی کنید به بیرون پرتاب شوید و کمربند را کلا باز کنید؛ چون شانس زنده ماندن تان بیشتر می شود در صورت له شدن با پراید جسم شما هم با آن له میشود!

قیمت های کارخانه ای ایران خودرو در آخر 97 و اول 98
قیمت های کارخانه ای ایران خودرو در آخر 97 و اول 98

تکمیل ظرفیت ایران خودرو در ۳۰ دقیقه

چی جوری معاینه فنی بگیریم ؟؟؟

 

لیست قیمت با اعمال تخفیفات ویژه برای تعهدات اسفند 97 :

لیست قیمت با اعمال تخفیفات ویژه برای تعهدات اسفند 97
لیست قیمت با اعمال تخفیفات ویژه برای تعهدات اسفند 97
لیست قیمت های خودروهای آشغال ایران خودرو تعهدات 97
لیست قیمت های خودروهای آشغال ایران خودرو تعهدات 97
خودروهای ایران خودرو برای دلال ها نه مردم
خودروهای ایران خودرو برای دلال ها نه مردم

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت