ام وی ام

MVM

خودروهای این برند خودروهای چینی توسط شرکت صنایع خودروسازی مدیران یا همان مدیران خودرو در ایران مونتاژ می شود ام وی ام در کنار برند چری دو برند چینی هستند که توسط شرکت ایرانی خودرو هایشان در ایران می شود.

این خودروها معمولا سایز کوچکی دارند و به جاروبرقی تشبیه شده اند و مناسب کشور های شلوغ همانند چین هستند نسبت به سایر خودروها هستند. اولین خودروی این برند خودروی ام وی ام ۱۱۰ در سال ۱۳۸۴ وارد بازار ایران شد که به جاروبرقی معروف است! 

مهمترین دلیل ورود این  خودروها در کشور قیمت پایین و کم حجم بودن آنها با توجه به معضل ترافیک به جای پارک در ایران همچنین رابطه خوب ایران و چین است.

جدید شرکت  لیفت و بسیار زیبا تر شده اند و مدل‌های شاسی‌بلند آن نیز به بازار آمده اند که قابلیت رقابت با خودروهای کشورهای دیگر را در بعضی از حوزه‌ها دارند

رو در داخل ایران ۱۵۰ نمایندگی خدمات پس از فروش راه اندازی کرده است که از این حیث برای یک برند خارجی یک موفقیت به حساب می‌آید و توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند 

یکی از مشکلات اصلی خریداران این خودرو تامین قطعات آن است قیمت بالایی دارند. این خودروها پروسه‌های فروش متنوعی دارند و به صورت نقدی و قسطی به فروش میرسند مثلاً قیمت ام وی ام ۳۱۵ در ابتدای فروش ۱۵۰ میلیون تومان اعلام شد. MVM-X22 یک خودروی نیمه شاسی بلند یا همان کراس اوور است که برای ایران خیلی جوان پسند و اسپورت طراحی شده است و شاید محبوب ترین خودروی برند ام وی ام یا همان چری است!

Mvm-x22-front ام وی ام
Mvm-x22-front ام وی ام

 

 

 

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت