آموزش برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی 

چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ ابتدا باید اصول برنامه نویسی را فرابگیریم. اما قبل از آن باید ببینیم که اصلا ما بدرد برنامه نویسی می خوریم ؟ بازار کار برنامه نویسی در ایران و جهان چگونه است؟ آیا استعداد آنرا داریم و درآمد آن برای ما کافیست؟ حقوق برنامه نویس در تهران چقدر است؟ چگونه از برنامه نویسی پول در بیاوریم ؟ بعد از آن می پردازیم به اینکه چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم و مبانی آن را یاد میگیریم و کم کم پیشرفت می کنیم. چیزی که مشخص است این است که آینده برنامه نویسی بسیار روشن است. پس از جنگ جهانی دوم رشته کامپیوتر و برنامه نویسی حرفه ای تقریبا خیلی مهم تر شد و قبل از پایان قرن بیستم به اوج خودش رسید و در قرن ۲۱ نیز بصورت نمایی رشد کرد. از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۲۰ طی تنها بیست سال خیلی از آمارهای برنامه های وابسته به برنامه نویسی هزاران برابر شد!

و سپس باید زبان و بستر برنامه نویسی خود را انتخاب کنید. ده ها زبان برنامه نویسی وجود دارد. از C و C# و جاوا و پایتون و PHP و فورترن و جاوااسکریپت در بسترهای ویندوزی .NET و لاراول و ده ها چارچوب گسترده دیگر با رابط های گرافیکی مدرن همچون ویژوال استودیو و غیره. باید بدانید که کدام زبان برنامه نویسی بازار کار بهتری دارد؟ به کدام تقسیم بندی آن علاقه دارید. مثلا برنامه نویسی وب ؛ برنامه نویسی دیتابیس , موبایل , اپلیکیشن , اندروید , IOS , بازی و گیمینگ و تقسیم بندی های دیگر.

 

آمار و ارقام زبان برنامه نویسی پایتون در دنیا

آموزش سی شارپ

 

برنامه نویسی بلاک چین نوع جدید این رشته است و بزودی دنیا را فرامیگیرد. بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع کاملا به نوع علاقه شما بستگی دارد. فلوچارت برنامه نویسی اولین چیزی است که باید یاد بگیرید. یعنی ابتدا باید برای خود یک مسئله تعریف کنید . سپس به راه های حل آن فکر کنید و بتوانید فلوپارت آن را به ساده ترین روش ممکن رسم کنید و سپس با زبان برنامه نویسی به سراغ آن بروید.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت