آموزش سی شارپ

آموزش سی شارپ

سی شارپ از آن دسته زبان هاییست که چون در ایران سیستم عامل ویندوز بسیار مرسوم است , متداول شده و کار با آن در ایران رواج بسیاری دارد. کم و کاستی های خود را هم در برابر جاوا و سایرین جبران کرده و با ویژوال استودیو تبدیل به یک غول برنامه نویسی شده است. آموزش آن هم چندان سخت نیست و خیلی سریع می توانید ابتدا برای کنسول برنامه بنویسید و سپس با MVC طراحی سایت را شروع کنید و سپس به برنامه های نرم افزاری سنگین تر روی بیاورید.

شروع برنامه نویسی در Visual Studio به زبان #C در بستر MVC

آموزش سی شارپ راه اندازی یک پروژه

 

کانال آموزش برنامه نویسی به زبان فارسی در یوتیوب

 

کانال آموزش برنامه نویسی به زبان انگلیسی در یوتیوب

 

 

صفر تا صد ساخت برنامه دانلود فیلم از یوتیوب با سی شارپ | پروژه محور :

 

قسمت 1 (نحوه نصب ویژوال استودیو)

  قسمت2 (شروع برنامه نویسی در ویندوز | ساخت یک نرم افزار ساده Form)    

 

قسمت3  (آشنایی با دکمه ها و رنگ ها و پنل ها)

  قسمت4     

 

 

قسمت5 (استفاده از کتابخانه های سی شارپ برای راحت تر شدن کار)

  قسمت6 (کد نویسی پیشرفته و حرفه ای سی شارپ)    

 

 

قسمت7 (ورودی و خروجی ها در سی شارپ)

  قسمت8 (سایر ریزه کار ها و برنامه نویسی)    

 

 

آموزش سی شارپ: معرفی دوره آموزش زبان برنامه نویسی سی شارپ

 

 

 

آموزش سی شارپ از مقدماتی تا حرفه ای به روش پنگوئن :

 

 

آموزش مقدماتی زبان برنامه نویسی c# :

 

صفر تا صد آموزش سی شارپ :

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

سوالات متداول زبان های برنامه نویسی

کسی که رشته اش کامپیوتر باشد. به نهایت به نوشتن کدها و زبان های برنامه نویسی علاقه داشته باشد و بتواند از طریق یک زبان برنامه نویسی یک بازی ٬ وب سایت ٬ اپلیکیشن یا هرچیز اجرا شدنی بر روی کامپیوتر یا موبایل را بسازد و اجرا کند. برنامه نویسی سطوح مختلفی دارد و از مبتدی تا فوق حرفه ای و فول استک یا مستقل طبقه بندی می شود.

این سوال جواب مشخصی ندارد و هر که در هر زبانی تخصص دارد آنرا بهترین می داند. مثلا PHP کار ها زبان خود را بهترین زبان جهان می دانند. جاواکارها همچنین . سی و سی شارپ کارها بهمچنین و همینطور الی آخر! هر زبانی نقاط ضعف و قوتی دارد و گل بی عیب خداست! پس تعصب نداشته باشیم و به همه زبان ها برنامه نویسی احترام بگذاریم. حتی قدیمی ترین آنها!

ویزوال استودیو یک بستر برنامه نویسی فوق حرفه ای و پیشرفته است که در طول زمان تمام ایرادهای خود را برطرف کرده و میلیون ها نفر از آن استفاده می کنند. این در این ابزار قدرتمند شما اکنون می توانید با هر زبانی و در هر بستری و برای هر پلتفرمی برنامه نویسی کنید و امکانات و کتابخانه های بسیاری بشما اعطا می کند تا کار برنامه نویسی شما آسانتر شود. دیگر هم همانند سابق جاوا نمی تواند ادعا کند که به دیگران برتری دارد و این شرکت غول ایرادات خود را برطرف کرده است و تمام نقاط قوت دیگران را هم به نوعی از آن خود ساخته است!

با سی شارپ هر پشتکی که بخواهید می توانید در ویژوال استودیو بزنید! می توانید یک وب سایت بسازید! یک برنامه برای ویندوز یا مکینتاش بسازید. یک بازی برای اندروید یا اپل بسازید . یا حتی برای یک دزدگیر یا کتری برقی برنامه بنویسید! دیگر همانند قدیم محدودیت ندارید و با وجود میلیون ها کتابخانه و افزونه و سایت های کمکی هرکاری که اراده کنید می توانید انجام دهید. فقط باید پشتکار داشته باشید!

معمولا ما با سی شارپ وب سایت می سازیم و با استفاده از ویژگی فریم ورک MVC می توان بهترین سایت ها را با ویژوال استودیو و سی شارپ نوشت. اما با سی شارپ کارهای دیگری همانند ترکیب آن با زبان های دیگر و مکمل و ساختن انواع بازی و برنامه و اپلیکیشن و پروژه های دیگر می توان کرد.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت